Orkestleden requiem 2021 dummy met namen

Onderstaande musici uit het Nationaal Jeugdorkest (NJO) nemen deel aan het Requiem van Theresienstadt

(zie voor de namen van de conservatoria achter elke musicus de lijst met afkortingen onderaan deze pagina)

Eerste viool

Stephanie van Duijn (CvA)
Hannah Feltkamp (HKU)
Stijn van Uffelen (HKU)
Nicolás Martínez Alonso (KCA)
Linde Schoofs (LL)
Sofia Leong (KCA)
Jorge Robles (IMEP)
Drummado Wijnhamer (KCDH)
Jasmijn Burger (KCDH)
Hanna van Hoye (KCB)
Arnaud Javelaud (IMEP)
Sophia Tankosic (IMEP)
Anna Szafraniec (KCDH)
Alice Sinacori (Codarts)

Tweede viool
Filipe Raposo (KCA)
Natalia Ribeiro (KCB)
Anne-Catherine Feltgen (HKU)
Valerie Schonen (HKU)
Lucie Magneres (IMEP)
Isabelle Rowland (KCB)
Margo Paques (LL)
Vérane Bertrand (LL)
Constantijn Bolscher (KCDH)
Emmanuel Zoon (HEMG)
Alexandra Pinheiro de Araújo (AMPA)
Celeste Engel (Codarts)
Felix Kessels (HKU)
Ana Alves (KCA)

Altviool
Bart Folkers (HKU)
Paloma Pérez García (KCA)
Ruth Bosboom (PCCG)
Quirine Kingma (KCDH)
Javier Cubillas Olmo (KCA)
Gema de la Purificación
Molina Jiménez (KCDH)
Beatriz Torres Escribano (HKU)
Emiel de Jongh Swemer (KCDH)
Rodrigo de Freitas (HKU)
Federica Tirelli (CvM)
Andrea Gelcich (KCDH)
Rita Pinto Proenca (CvA)

Cello
Emma Warmelink (KCDH)
Agata Posnik (Codarts)
Falou Lansink (KCDH)
Paula Sturza (KASK)
Sophie Ehling (Codarts)
Manuel Lorenzo (KASK)
María Peláez Robleda (KCA)
Clara San Jose Casajus (KCDH)
Nina Vanhoenacker (KASK)
Candéla Mier-Teran (KCDH)

Contrabas
Louis Ponseele (KCB)
Florian Lansink (KCDH)
Nils Juijn (Codarts)
Gabriel Rodrigues (RBC)
Geert Pfeiffer (Codarts)
Carmen Rodriguez (KUG)
Jurjen de Roest (Codarts)
Enrique Lujan (CSMCLM)

Fluit
Apolline Degoutte (KCB)
Marta Vilaca (CvA)
Elisabeth Aragó Sala (CvM)

Hobo
Pablo Romanillos (CvA)
Ilona II Ingels (KCB)
Marina Muñoz Prada (CvM)

Klarinet
Alba Mayorga Rodrigo (KCB)
Sergio Sánchez Martín (CvA)
Naama Reuven (AMPA)

Fagot
Simon Vandenbroecke (KASK)
Anke Benning (CvA)
Noortje van Doorn (CvA)
José Javier Romero Del Río (HMF)

Hoorn
Alrik Botter (HfMTK)
Karin van Rens (CvM)
Alberto Fernández (KCDH)
Hugo Pieters (CvM)

Trompet
Joeri Mommers (AMPA)
Tiago Baeza (CvA)
Arne Van Eenoo (LL)
Marc Belmonte (KCA)

Trombone
Víctor Álvarez Alegría (CvA)
Antonio Verdu Cintas (CvM)
Miguel Marti Quijal (CSMA)

 

Tuba
Twan Bartholomee (CvM)
Coen van den Bos (KCDH)

Pauken en percussie
Sekou van Heusden (CvA)
Michiel Mollen (AMPA)
Pere Sirerol Braco (CSMdA)
Helmer Bijl (ArtEZ)
Jarick Bruinsma (PCCG)
Demos Horn (AMPA)

Harp 
Lisa de Bruycker (CvA)
Luna Vissers (ZHK)

 

Afkortingen conservatoria:
AMPA: Fontys Academy of Music and Performing Arts
Codarts: Codarts Conservatorium Rotterdam
CSMA: Conservatorio Superior de Música de Aragón
CSMCLM: Conservatorio Superior de Música de Castilla-La Mancha
CSMdA: Conservatorio Superior de música de Alicante
CvA: Conservatorium van Amsterdam
CvM: Conservatorium van Maastricht
HEMG: Haute Ecole de Musique de Genève
HfMF: Hochschule für Musik Freiburg
HfMTK: Hochschule für Musik und Tanz Köln
HKU: HKU Utrechts Conservatorium
IMEP: Institut Supérieur de Musique et de Pédagogie Namur
KCA: Koninklijk Conservatorium Antwerpen
KCB: Koninklijk Conservatorium Brussel
KCDH: Koninklijk Conservatorium Den Haag
KUG: Kunstuniversität Graz
LL: Luca School of Arts Campus Lemmens Leuven
PCCG: Prins Claus Conservatorium Groningen
RBC: Royal Birmingham Conservatoire
ZHK: Zürcher Hochschule der Künste

Deze website gebruikt cookies.

alleen functionele cookies Akkoord

Lees alles over cookies in ons statement Privacy en cookies.