Orkestleden

Onderstaande musici uit het Nationaal Jeugdorkest (NJO) nemen deel aan het NJO Symfonieorkest in de zomer van 2021

(zie voor de namen van de conservatoria achter elke musicus de lijst met afkortingen onderaan deze pagina)

Nationaal Jeugdorkest o.l.v. Alexandre Bloch
Assistent-dirigent: Chloe Rooke

Eerste viool

Stijn van Uffelen (HfMTL)
Camilla Genee (KCDH)
Michelle Brunt (HKU)
Sarah Lynn Huizing (HKU)
Hannah Feltkamp (HKU)
Alethea Witmer (HKU)
Natalia Ribeiro (KCB)
Anna Gruzinskaia (KCB)
Paula Carmona Caminos (KCB)
Serena Vanheuverswijn (HKU)
Niki Perdok (PCCG)
Felix Kessels (HKU)

Tweede viool
Nadia ten Kate (KCDH)
Karina Sosnowska (CvA)
Cecilia van Berkum (KCDH)
Hanna Van Hoye (KCB)
Valerie Schonen (HKU)
Skye Kinlaw (ArtEZ)
Anna Szafraniec (KCDH)
Lotte De Munck (KCB)
Sophie Paeshuyse (KCA)
Pauline Boron (KCB)
Laura Gallego Moreno (CSKG)
Rebecca Derisbourg (ESAM)

Altviool
Simon Rosier (CvA)
Susannah Nieuwenhuizen (Codarts)
Esther Potjes (HKU)
Emiel de Jongh Swemer (KCDH)
Jeltje Quirijnen (HKU)
Lea van der Heijden (Codarts)
Pien ten Have (KCDH)
Jieun Kim (KCDH)
Anastasiia Krivosheina (KCDH)
Rodo Nijhoff (HKU)

Cello
Agata Posnik (Codarts)
Wilma de Bruijn (KCDH)
Jorge Forés (CvM)
Falou Lansink (KCDH)
Nathalie Flintrop (CvA)
Glòria Expósito Pérez (HKU)
Martín Álvarez Díaz (KCDH)

Contrabas
Jurjen de Roest (Codarts)
Nils Juijn (Codarts)
Edgar Alves Milhões (CvA)
Aaron Lozano (Codarts)
Olaya García Álvarez (Codarts)
Judith Capelle (Codarts)

Fluit
David Chinchilla Gálvez (KCG)
Rocío Bolaños del Pozo (Codarts)


Fluit/piccolo

Álvaro Vega Báscones (KCA)

Hobo
Martín Vera Guerra (CvA)
José Manuel Gómez Sánchez (KCB)


Hobo/althobo

Ramiro Nogueiro (KCA)

Klarinet
Emile Souvagie (KCB)
Alba Mayorga Rodrigo (KCB)

Klarinet/basklarinet
Jules Baeten (KCDH)

Klarinet/esklarinet 
Lea Hemmerlin (RDAM)

Fagot
Noortje van Doorn (CvA)
Álvaro Machado (CvA)

Fagot/contrafagot
Francisco Javier Peñuela Becerra (KCG)

Altsaxofoon
Lette Thijs (CvA)

Hoorn
Alrik Botter (HfMTK)
Hugo Pieters (CvM)
Nuria De Vuyst (CSMA)
Yeonji Yu (KCDH)

Trompet/piccolo-trompet
Christian Jongepier (HKU)

Trompet
Arne Van Eenoo (CvA)
Joost Hettinga (PCCG)

Trombone
Daniel Martins (KCDH)
Antonio Castellano Martin (KCB)

Bastrombone
Mārtiņš Knets (KCDH)

Tuba
Coen van den Bos (KCDH)

Pauken
Giacomo Bacchio (CvM)


Percussie

Elia Blanco (CvA)
Mathijs Everts (KCA)
Helmer Bijl (ArtEZ)
Marta Rosa Díaz (Codarts)

Harp
Inge van Grinsven (CvA)


Piano/celesta

Floris Heijdra (CvA)


Afkortingen conservatoria:

ArtEZ: ArtEZ University of the Arts
Codarts: Codarts Conservatorium Rotterdam
CSKG: Centro Superior Katarina Gurska
CSMA: Conservatorio Superior de Música de Aragón
CSMCLM: Conservatorio Superior de Música de Castilla-La Mancha
CvA: Conservatorium van Amsterdam
CvM: Conservatorium van Maastricht
ESAM: École supérieure des Arts de la Fédération Wallonie-Bruxelles Mons
HfMTK: Hochschule für Musik und Tanz Köln
HfMTL: Hochschule für Musik und Theater 'Felix Mendelssohn Bartholdy' Leipzig
HKU: HKU Utrechts Conservatorium
KCA: Koninklijk Conservatorium Antwerpen
KCB: Koninklijk Conservatorium Brussel
KCDH: Koninklijk Conservatorium Den Haag
KCG: Koninklijk Conservatorium Gent
PCCG: Prins Claus Conservatorium Groningen
RDAM: Royal Danish Academy of Music

Deze website gebruikt cookies.

alleen functionele cookies Akkoord

Lees alles over cookies in ons statement Privacy en cookies.